top of page

Sąmoningas
kvėpavimas

Tarp kvėpavimo ir gyvenimo galima dėti lygybės ženklą – mes gyvename taip, kaip kvėpuojame. O kvėpuojame taip, kaip gyvename. Pakeitus gyvenimą – pasikeičia ir kvėpavimas ir atvirkščiai – keičiant kvėpavimą, keičiasi ir gyvenimo kokybė. Todėl norėdami pokyčio gyvenime, galite pradėti nuo papraščiausio žingsnio – kvėpavimo įpročių keitimo.
photograph-smokeb-caused-by-various-incenses.jpg

Sąmoningo kvėpavimo praktika

Tai ganėtinai intensyvaus kvėpavimo technika, dar žinoma kaip rebefingas (angl.rebirthing), giluminis cirkuliacinis kvėpavimas, intuityvus kvėpavimas ar dvasinis kvėpavimas. Šios skirtingos sąmoningo kvėpavimo technikos turi keletą bendrų savybių: įkvėpimas ir iškvėpimas vyksta sutelkus visą savo dėmesį į šį procesą, tam tikrą laiką kvėpuojama šiek tiek giliau nei įprastai, įkvėpimas dažniausiai būna aktyvus, o iškvėpimas pasyvus.

Kvėpavimas gydo tiek fizines, tiek emocines kūno įtampas ir skausmus. Jau po keletos kvėpavimo sesijų žmogus pajaučia augantį gebėjimą atsipalaiduoti, nykstančius streso ir psichosomatinius simptomus, didėjantį gyvybingumą, energiją, pasitikėjimą savimi ir kitais. 

Kaip vyksta kvėpavimo sesijos?

Kvėpavimo sesija vyksta atsigulus ant kilimėlio, apie valandą kvėpuojant tam tikru ritmu, per nosį arba per burną. Sesijos metu skamba specialiai tam parinkta muzika. Saugi aplinka, laisvas ir ritmingas kvėpavimas, muzikos garsai leidžia pasiekti praplėsto sąmoningumo būseną, kuri lemia vidines, itin reikšmingas transformacijas. 

Kvepavimas_1_edited.jpg
beautiful-young-woman-meditating-lotus-position-while-doing-yoga-wonderful-forest-near-wat

Sąmoningo kvėpavimo nauda 

Fizinė nauda

Yra žinoma daug istorijų, kai pasitelkę kvėpavimą žmonės išgijo nuo tokių negalavimų kaip astma, migrena, aukštas ar žemas kraujospūdis, nerimas, stresas, chroniškas nuovargis, autoimuninės ligos, depresija, alergijos, nemiga ir kt.

Psichologinė nauda

Sąmoningo kvėpavimo metu pasiekiami gilesni kūno ir psichikos lygmenys, o praplėsta sąmoningumo būsena suteikia puikią galimybę pasinerti į save, subtiliau pajausti ir harmonizuoti savo emocines būsenas, išlaisvėti, patirti giluminę relaksaciją.

Tad kviečiu į grupines ir asmenines sąmoningo kvėpavimo sesijas, kurių metu dėmesį iš triukšmingos išorės perkelsime į savo vidų ir savo kvėpavimą.

Asmeninės sesijos

Jūsų pasirinktoje erdvėje

Kaina

2 val. - 80 eur
3 sesijų kursas - 230 eur
5 sesijų kursas - 370 eur

Asmeninę sesiją rinkitės, jeigu norite daugiau privatumo, asmeninio dėmesio ir gilesnio atsipalaidavimo. 

Artimiausi renginiai

Atsiliepimai

Dovilė Svedaitė

Nuostabios praktikos, vertingos patirtys. Pas Šarūną buvau ne vienoje sesijoje ir jau po pirmosios sesijos buvo stiprus saugumo jausmas. Labai gražus, švelnus ir saugus vedimas. Šarūnas savo darbą atlieka labai atsakingai, nuoširdžiai, su meile. Labai rekomenduoju visiems tai patirti.

Inga Dešukienė

Tiesiog pasakiškos bei efektingos sesijos. Saugumas bei ypatinga priežiūra. Visiems labai labai rekomenduoju!

Kristina Paulauskienė-Žalėnė

Kelionė į save tapo tikru atradimu! Šarūno rūpestis sukuria ramybės ir saugumo jausmą šioje kelionėje. Rekomenduoju.

Dovanu_kortele_background.jpg

Dovanų kortelė bet kuriai pasirinktai paslaugai, sau ar Jums brangiam žmogui.

Nudžiuginkite save ar savo artimuosius, dovanodami gerą savijautą ir atsipalaidavimą. Juk pati geriausia dovana – tai kokybiškas laikas sau.

bottom of page