top of page

Masažai

Masažas yra kur kas daugiau nei tik įprasta atpalaiduojanti procedūra. Tai neatsiejama laimingo, sveiko ir energingo gyvenimo dalis.
Užsisakykite tailando, giliųjų audinių arba atpalaiduojantį masažą jau šiandien ir pasiruoškite atsipalaiduoti savo kelyje į laimę, sveikatą ir pilnatvę.
christin-hume-0MoF-Fe0w0A-unsplash.jpeg

Tailando masažas

Tailando masažas arba kitaip – tailando joga/tajų masažas yra savita gydomoji sistema, skirta ne tik kūnui, bet ir protui. Šis masažo būdas atsirado Indijoje, tačiau labiausiai išpopuliarėjo ir išplito Tailande. Laikui bėgant Tailando masažo technikai ir ritualams įtakos turėjo ne tik Tailando, bet ir Indijos, Kinijos bei visos Pietryčių Azijos kultūros ir tradicijos.

Tai gilus, visą kūną apimantis masažo terapijos būdas, pradedamas nuo pėdų ir baigiamas galvos masažu. Masažas atliekamas pasitelkiant nykščius, delnus, dilbius, alkūnes, kelius, pėdas bei specialius tempimo judesius. Spaudimo ir akupresūros judesiai atliekami pagal Sen linijas – gyvybinės energijos tekėjimo linijas mūsų kūne. Tailando masažas atliekamas ant specialaus čiužinio (tatamio), nenaudojant aliejaus. Jo metu žmogus dėvi patogius ir judesių nevaržančius drabužius.

Turint sveikatos problemų, teigiamą masažo poveikį galima pastebėti jau po pirmo karto. O reguliarus Tailando masažas – tai stiprus teigiamas poveikis fizinei ir emocinei viso organizmo būklei.
Tailando masazas_edited.jpg

Tailando masažo nauda

Energijos tėkmė

Gerinama gyvybinės energijos tėkmė kūne, dėl to aktyvuojami natūralūs gijimo ir stabdomi senėjimo procesai.

Balansas

Atstatomas vidaus organų funkcionalumas, gerinama kraujotaka, medžiagų apykaita, stiprinamas imunitetas, atpalaiduojami raumenys, sausgyslės, fascija bei sprendžiamos žmogaus motorikos problemos.

Lankstumas

Lavinamas kūno lankstumas, atstatomas sąnarių paslankumas, didinamas judesių diapazonas.

Psichologinė nauda

Gerinama emocinė būsena, pasiekiamas atsipalaidavimas, pašalinami įtampą, stresas bei nerimas.

Užsisakykite 1.5 val. trukmės viso kūno
Tailando masažą savo erdvėje!

Kaina

1,5 val. - 80 eur
3 masažų kursas - 230 eur
5 masažų kursas - 370 eur

Svarbu: reikia turėti 4 m² laisvo ploto. Reikalingomis priemonėmis pasirūpinsiu aš.

Atpalaiduojantis masažas

Tai vidutinio stiprumo, šilumą suteikiantis ir lengvumo jausmą atnešantis masažas. Pats masažo pavadinimas rodo jo poveikį ir tikslą. Jis puikiai atpalaiduoja, nuramina, pašalina nuovargį bei teigiamai veikia viso organizmo būseną.

Masažas atliekamas švelniais, lėtais ir plačiais judesiais, naudojant natūralius aliejus. Masažuojamas žmogus nejaučia jokio skausmo ar kitų nemalonių pojūčių, kurie gali kelti diskomfortą.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas tinka be išimties visiems, norintiems pailsėti po dienos darbų, sumažinti įtampas ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį.
anti-cellulite-massage-luxury-spa_edited.jpg

Atpalaiduojančio masažo nauda

Poveikis odai

Pagerėja odos maitinimas, padidėja jos tonusas, todėl oda tampa lygi, elastinga, tampri ir švelni. Taip pat suaktyvinama prakaito ir riebalinių liaukų veikla.

Didėja laimės pojūtis

Reguliari masažo terapija ne tik sumažina streso hormono kortizolio gamybą, bet ir žymiai padidina laimės hormonų serotonino ir dopamino išsiskyrimą.

Gerinama natūrali organizmo veikla

Gerėja kraujotaka ir limfotaka, greitėja medžiagų apykaita, didinamas kraujo pritekėjimas į audinius, gerinama jų mityba, mažinamas raumenų tonusas.

Emocinė nauda

Mažinamas stresas, nuovargis, dirglumas ir įtampa. Sugrąžinamas ramybės, pusiausvyros ir harmonijos jausmas.

Užsisakykite 1 ar 1,5 val. trukmės atpalaiduojantį
viso kūno masažą savo erdvėje!

Kaina

1 val. - 60 eur
3 masažų kursas - 170 eur
5 masažų kursas - 270 eur
1,5 val. - 80 eur
3 masažų kursas - 230 eur
5 masažų kursas - 370 eur

Masažas atliekamas pasitelkiant natūralius aliejus, ant specialaus masažo stalo arba masažo kėdės. Reikalingomis priemonėmis pasirūpinsiu aš.

Giliųjų audinių masažas

Giliųjų audinių masažas puikiai tinka atpalaiduoti lėtines raumenų įtampas, sąstingius ir skausmus, nes veikiami gilesni raumenų ir jungiamojo audinio sluoksniai.

Masažas atliekamas lėtais, giliais ir stipriais judesiais. Naudojama klasikinio, segmentinio, trigerinių taškų, miofascialinio atpalaidavimo ir sportinio masažo technikos.

Rekomenduojamas visiems, kuriuos vargina nugaros, kaklo, pečių juostos, kojų sąstingis ir skausmai.  Tai puikus pasirinkimas norint išlaisvinti savo kūną nuo varginančių pojūčių ir susigrąžinti gerą savijautą.
iStock-1071579366_edited.jpg

Giliųjų audinių masažo nauda

Atsistatymas po krūvių ar traumų

Pašalina perteklines pieno rūgštis, toksinus, mažina patinimus, gerina kraujotaką ir limfotaką, tad raumuo gali greičiau atsistatyti ir gyti

Judesių laisvumo atstatymas

Ištempiami ir masažuojami aplink sąnarius esantys raumenys ir jungiamasis audinys – tokiu būdu padidinamas sąnarių paslankumas ir viso kūno lankstumas.

Lėtinio skausmo mažinimas

Sėkmingai suskaido randinį audinį, šalina susiformavusius „mazgus“ , dėl kurių mes jaučiame skausmus, sąstingį ir stangrumą raumenyse.

Emocinė nauda

Atstato emocinę pusiausvyrą, gerina nuotaiką, suteikia daugiau energijos, gerėja miego kokybė bei harmonizuojama nervų sistema.

Užsisakykite 1 ar 1,5 val. trukmės giliųjų audinių
viso kūno masažą savo erdvėje!

Kaina

1 val. - 60 eur
3 masažų kursas - 170 eur
5 masažų kursas - 270 eur
1,5 val. - 80 eur
3 masažų kursas - 230 eur
5 masažų kursas - 370 eur

Masažas atliekamas pasitelkiant natūralius aliejus, ant specialaus masažo stalo arba masažo kėdės. Reikalingomis priemonėmis pasirūpinsiu aš.

Atsiliepimai

Darius Radkevičius

Šarūnas labai sistemiškas, nuoširdus, atidus ir besirūpinantis kiekvienu savo klientu. Labai rekomenduoju Šarūną ir kaip jogos mokytoją, ypač pradedantiesiems, tiems kam sunku, tiems kurie nori pradėti ir nori jam padedančio mokytojo. Ir ypač rekomenduoju pabandyti Šarūno atliekamą detalų, kruopštų, įsiklausantį į kliento kūno poreikius, gydomąjį masažą.

Giedrė Kesminaitė

Po seanso pas Šarūną, pakito mano supratimas apie masažą apskritai. Klasikinį masažą atradau iš naujo. Na o Tailando masažas man buvo nauja patirtis visomis prasmėmis. Kiekvieno patirtis gal bus savita, tačiau man asmeniškai tai buvo tobulas fizinės jėgos naudojimo lygis (ties sveika skausmo riba) ir gebėjimas „apčiuopti esmę“, žinojimas, kur tiksliai yra masažavimui efektyviausios vietos, taškai.

Justinas G.

Atrodo visai neseniai pamenu, kaip Šarūnas pasakojo apie savo norą mokytis masažo. O kai 2020 m. patyriau nugaros traumą, vėl prisiminiau Šarūną, tačiau jau kaip žmogų atliekantį masažus. Turėjau gan intensyvų masažų periodą, 2 – 3 masažai per savaitę. Po kiekvieno susitikimo, jaučiau masažo daromą naudą ne tik mano traumuotai nugarai, bet ir bendrai savijautai. Po 4 mėnesių reguliarių susitikimų beveik pamiršau nugaros skausmus, o kūnas tapo lengvesnis ir mobilesnis. Didžiulis ačiū žmogui, kuris man sunkiu periodu, ištiesė pagalbos ranką. Su Šarūnu bendraujame iki šiol ir tikiuosi, kad bendravimas tęsis dar ilgai.

Dovanu_kortele_background.jpg

Dovanų kortelė bet kuriai pasirinktai paslaugai, sau ar Jums brangiam žmogui.

Nudžiuginkite save ar savo artimuosius, dovanodami gerą savijautą ir atsipalaidavimą. Juk pati geriausia dovana – tai kokybiškas laikas sau.

bottom of page